Dializa wakacyjna

Argentino, Čeština, Deutsch, Eesti, English, Español, Français, Italiano, Magyar, Polski, Português, Românesc, Schweiz, Slovenščina, Slovenský, South Africa, Svéd, Türkçe, Русский, United Kingdom, српски

 

WSTRZYMANIE DIALIZ WAKACYJNYCH

Uprzejmie informujemy, że w związku ze wzrostem w Polsce liczby chorych na COVID-19, w ośrodkach Centrum Dializ Fresenius wtrzymane są do odwołania przyjęcia pacjentów na tzw. dializy wakacyjne.

 

 

Konieczność dializowania trzy razy w tygodniu nie oznacza końca podróży zagranicznych i wakacji. Poddawanie się zabiegom „dializy wakacyjnej” daje możliwość odwiedzenia innych stacji dializ i pozwala cieszyć się swobodą podróżowania.

Masz ogromną możliwość wyboru dzięki licznym stacjom dializ firmy Fresenius Medical Care na całym świecie. Niezależnie więc od tego, czy chcesz wyjechać za granicę lub podróżować we własnym kraju, możesz nadal korzystać z uroków aktywnego życia odwiedzając nowe miejsca lub po prostu relaksując się na słońcu!

Standard wyposażenia wszystkich stacji dializ w sieci NephroCare jest porównywalny. Oferują one usługi na takim samym poziomie jakości. Wybierając stację dializ firmy Fresenius Medical Care masz okazję skorzystania z usług NephroCare na takim samym poziomie, do jakiego jesteś przyzwyczajony w swojej okolicy. Zespół koordynatorów NephroCare Holiday Dialysis pomoże Ci skontaktować się z Twoją wakacyjną stacją dializ i upewni się, że ośrodek ten posiada wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu możesz się skupić na wakacjach i dobrze się bawić!

Zapoznaj się z sekcją poświęconą informacjom na temat różnych krajów. Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące danego kraju, miejsc, które koniecznie należy odwiedzić, cenne porady z pierwszej ręki oraz mapę kraju z lokalizacją sieci naszych stacji.

Powiązane tematy

Wyszukiwarka stacji dializ

Wyszukaj stację dializ firmy Fresenius Medical Care w swojej okolicy