Kariera

Praca w NephroCare

W środowisku klinicznym niezbędne są nie tylko technologia i specjalistyczna wiedza medyczna. Naszych specjalistów cechuje również ludzkie i emocjonalne podejście do pacjentów; jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu pacjenci czują się dobrze i przestrzegają zaleceń.

Założona ponad 100 lat temu firma Fresenius Medical Care to światowy lider w dziedzinie leczenia chorób nerek. Zarządzamy siecią stacji dializ na całym świecie (więcej szczegółów tutaj). Na całym świecie kompleksowe usługi opieki nad pacjentami są świadczone w ramach NephroCare.

Nasi pracownicy są naszym największym atutem, dlatego nauczyliśmy się, jak dbać o to, aby środowisko pracy było dla nich bardziej komfortowe i bezpieczne. W ramach naszego Programu badania zadowolenia pracowników nieustannie oceniamy atmosferę pracy i morale pracowników, aby w razie potrzeby móc podjąć potrzebne działania. Dlatego właśnie procent pracowników rezygnujących z pracy w placówkach NephroCare w regionie EMEA każdego roku jest niższy niż 10%.

 

Aktualne oferty pracy

Odwiedź nasz oficjalny profil pracodawcy i zobacz, kogo aktualnie szukamy do naszego zespołu:

Oferty pracy - Fresenius Nephrocare Polska