O nas

Fresenius SE

Firma Fresenius jest światową grupą przedsiębiorstw medycznych dostarczającą produkty i usługi do dializ, dla szpitali i pacjentów. Poza tym firma Fresenius swoją działalność koncentruje na prowadzeniu szpitali, jak również urządzeniach technicznych i usługach dla szpitali i innych placówek służby zdrowia. Fresenius Group składa się z firm prowadzących działalność w czterech segmentach. Każda z nich ponosi odpowiedzialność za prowadzenie własnej działalności na całym świecie. Są to: Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Fresenius Helios i Fresenius Vamed.

Fresenius SE www.fresenius.com

Fresenius Medical Care – Lider na rynku prowadzący sieć placówek NephroCare

Firma Fresenius Medical Care jest wiodącym na świecie dostawcą wyrobów i usług dla pacjentów z chroniczną niewydolnością nerek. Działając na wszystkich poziomach służby zdrowia firma Fresenius Medical Care ustala standardy w dziedzinie dializoterapii nerek od ponad 40 lat. Jako producent pełnego asortymentu produktów do dializ oraz usługodawca prowadzący ponad 3.900 placówek w ponad 50 krajach świata, firma Fresenius Medical Care jest partnerem w systemie służby zdrowia, którego celem jest zapewnienie doskonale dostosowanych metod terapeutycznych ponad 330.000 pacjentom na całym świecie. Firma Fresenius Medical Care angażuje się w działania na rzecz poprawy jakości życia pacjentów, tworząc wartościową przyszłość i dostarczając najwyższej jakości i najnowocześniejsze metody dializoterapii.

Fresenius Medical Care www.freseniusmedicalcare.com

NephroCare

NephroCare stanowi markę usług oferowanych przez firmę Fresenius Medical Care. Oferujemy usługi stacji dializ w ponad 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Pierwszą placówkę otwarto w 1994 r. Obecnie firma Fresenius Medical Care oferuje leczenie ponad 100.000 pacjentom w ponad 980 stacjach dializ oraz przeprowadza około 13 milionów zabiegów rocznie w ponad 30 krajach. Tak ogromny rozwój stanowi rezultat wielkich i nieprzerwanych inwestycji w najnowocześniej wyposażone placówki i technologie. Zaangażowanie NephroCare w działania na rzecz doskonałości oraz wszechstronny model biznesowy skłaniają nas do ścisłej współpracy z organami państwowego systemu zdrowia, w celu zagwarantowania obecnie i w przyszłości zbilansowanego kosztowo leczenia nerek, dla maksymalnej liczby pacjentów. NephroCare dysponuje zespołem obejmującym 29.000 pracowników zaangażowanych na rzecz zapewniania najwyższej możliwej jakości opieki. Mamy świadomość, że ponosimy odpowiedzialność za włączenie naszego personelu w procesy w nowoczesnym, funkcjonującym na zasadach współpracy środowiska pracy. Zapraszamy naszych pracowników do uczestnictwa w procesach decyzyjnych dotyczących organizacji i pracy oraz umożliwiając im ciągły rozwój zawodowy i społeczny.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym "Raportem jakości - Polska 2016".

Dla akcjonariuszy

Informacje dla akcjonariuszy Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.

Powiązane tematy

Specjalisci NephroCare

Zaangażowanie naszych specjalistów ma kluczowe znaczenie dla...

Zintegrowany kliniczny system zarzadzania

Nasz kliniczny system zarządzania umożliwia oferowanie...

Opieka nad pacjentami

Celem wszystkich realizowanych w NephroCare zadań jest zapewnienie pacjentom...

Zrównoważony rozwój

Firma Fresenius Medical Care stale rozwija nowatorskie koncepcje na rzecz...