NephroCare wykorzystuje pliki cookie na tej stronie internetowej w celu zwiększenia wygody użytkowania i zapewnienia jak najlepszej jakości usług. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Detail

"Nefrotest" ponownie w sieradzkiej stacji dializ

5 listopada Centrum Dializ Fresenius przy ul. Armii Krajowej przebadano aż 532 osoby. To już druga akcja bezpłatnych badań krwi prowadzonych w Sieradzu. To także kolejny sukces i bardzo duży odzew mieszkańców miasta i powiatu.

W akcji wzięli udział przedstawiciele patronów i władz lokalnych, którzy swoją osobistą postawą wspierają kampanię i pokazują, jak ważna jest wczesna diagnostyka chorób nerek oraz regularne badania.

Akcja przeprowadzana jest bezpłatnie dzięki współpracy NEFRON Sekcji Nefrologicznej Izby Gospodarczej Medycyna Polska (organizacja zrzeszająca operatorów stacji dializ, oddziałów nefrologicznych i poradni nefrologicznych w całej Polsce) z Centrum Dializ Fresenius w Sieradzu. Ponowna wizyta Kampanii NEFROTEST we Sieradzu jest już 67. edycją tej akcji w Polsce. Kampania została zainaugurowana w 2010 roku i do tej pory przebadano ponad 45 tysięcy osób.