Detail

NOWOŚĆ! Porady smsowe dla naszych pacjentów

Specjalnie dla Państwa uruchamiamy możliwość otrzymywania porad dotyczących dbania o zdrowie w postaci wiadomości SMS przesyłanych na Państwa telefony komórkowe. Zwłaszcza w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID-19, porady i wskazówki dostosowane specjalnie dla osób z chorobami nerek, pochodzące ze sprawdzonego źródła będą szczególnie pomocne! Usługa jest bezpłatna i przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Wyrażając zgodę na leczenie w naszych ośrodkach dializ wyrazili Państwo również zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych, w tym numeru telefonu, zapoznając się jednocześnie z dokumentem: „Zasady Zachowania Poufności Informacji Pacjentów.”

Szanując jednak Państwa prywatność, uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci otrzymywania wiadomości SMS z poradami o zdrowiu.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać wiadomości SMS dotyczące  dbania o zdrowie, uprzejmie prosimy o wysłanie SMS o treści TAK na nr telefonu 781 447 773 (koszt zwykłej wiadomości SMS, według stawki Państwa operatora).

Dodatkowe zgody nie będą już potrzebne.

Zrezygnować z usługi mogą Państwo w każdym czasie, wysyłając SMS o treści NIE na nr telefonu 781 447 773.