Detail

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania "NephroCare dla mnie"

Zimowy numer magazynu dla pacjentów jest już dostępny na naszej stronie internetowej.

Jedną z charakterystycznych cech roku 2020 jest pandemia Covid-19. Właśnie dlatego nasz magazyn zajmuje się tym, jak ludzie radzą sobie z pandemią. Pielęgniarka z Włoch opowiada poruszającą historię swojej pacjentki, która dochodzi do siebie po Covid-19. Dzielimy się również tym, jak pielęgniarki w Hiszpanii i całe zespoły Fresenius Medical Care z różnych krajów radziły sobie z sytuacją. Przedstawiamy również kilka wskazówek dotyczących środków zapobiegawczych przeciwko zakażeniu Covid-19, grypie i przeziębieniu.

Jednak nie wszystko dotyczy Covid-19. Zima to także okres świąteczny. Czy wiesz, ile różnych tradycji obchodzą ludzie w swoich krajach? Jeśli nie, wiele dowiesz się z naszego zimowego artykułu. Zima to także czas na prezenty. Przygotowaliśmy kilka inspirujących propozycji samodzielnie przygotowanych prezentów, które pochodzą z serca.

Dla naszych smakoszy mamy także specjalny artykuł o ryżu. Skąd pochodzi ryż? Jak jest uprawiany? Co warto wiedzieć, mając do czynienia z nim w kuchni? Opowiadamy również historię kryjącą się za tytułowym pytaniem: Czy jadłeś dzisiaj ryż? Nie trzeba dodawać, że nasze przepisy dotyczą również ryżu. Wyglądają i brzmią przepysznie.

Życzymy przyjemnej lektury z "NephroCare dla mnie". Zostań w domu, ogrzej się i, co najważniejsze, przetrwaj zimę bez przeziębienia. Ciesz się sezonem wakacyjnym! Możesz zacząć czytać tutaj!