NephroCare wykorzystuje pliki cookie na tej stronie internetowej w celu zwiększenia wygody użytkowania i zapewnienia jak najlepszej jakości usług. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zaawansowana technologia

Najlepsze metody leczenia z zastosowaniem zaawansowanych produktów i technologii

Najwyższej jakości opieka firmy Fresenius Medical Care nad pacjentami zaczyna się od wszechstronnej i innowacyjnej gamy produktów. Najważniejsze artykuły są opracowywane i produkowane w naszych własnych pracowniach i zakładach produkcyjnych. W przypadku wielu z nich krajem produkcji są Niemcy.

Oferujemy pełną gamę produktów i usług związanych z leczeniem nerkozastępczym:

  • Nasze dializatory FX CorDiax z biologicznie zgodnymi membranami Helixone® i Helixone®plus zapewniają wyższy poziom oczyszczania krwi z produktów przemiany materii.
  • Linia produktów CorDiax, obejmująca sztuczne nerki 5008 CorDiax i 5008S CorDiax, pozwala na przeprowadzanie dializ z obniżonym poziomem ryzyka powikłań ze strony serca i układu krążenia.

Nasze innowacyjne produkty i technologie są przeznaczone dla Ciebie: Twoje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo zawsze są dla nas najwyższym priorytetem.

Dalsze informacje na temat naszych zaawansowanych produktów znajdują się na stronie internetowej firmy Fresenius Medical Care:

Produkty firmy Fresenius Medical Care do hemodializ przewlekłych