NephroCare wykorzystuje pliki cookie na tej stronie internetowej w celu zwiększenia wygody użytkowania i zapewnienia jak najlepszej jakości usług. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zespół specjalistów

W pełni zaangażowany w pracę zespół pielęgniarski i lekarski NephroCare posiada wysoce specjalistyczne kwalifikacje, dzięki którym jest w stanie zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki.

Kształcenie i szkolenia, w których uczestniczą nasi pracownicy, mają bezpośredni wpływ na jakość opieki świadczonej pacjentom. Dlatego angażujemy się w działania na rzecz wspierania i rozwoju zawodowego naszego personelu medycznego.

Uczestnictwo w programach kształcenia ustawicznego, studiach, kongresach i konferencjach wspiera naszych specjalistów w aktualizowaniu wiedzy o najnowszych osiągnięciach medycyny, jak również w zakresie wymagań i procedur dotyczących organizacji.

Programy szkoleniowe przyjmują różne formy. Są to, między innymi, sesje wykładowe, szkolenia w miejscu pracy, kursy e-learningowe i internetowe. W każdym przypadku celem jest stałe podwyższanie poziomu wiedzy i umiejętności naszych pracowników. Najlepszą możliwą opiekę możemy zagwarantować wyłącznie współpracując z odpowiednio wykształconym zespołem specjalistów.