NephroCare wykorzystuje pliki cookie na tej stronie internetowej w celu zwiększenia wygody użytkowania i zapewnienia jak najlepszej jakości usług. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zespół specjalistów

Leczenie nerkozastępcze to nie tylko dializoterapia, ale również inne metody leczenia. Prowadzenie szkoleń, zapewnienie kształcenia i ciągłych programów doskonalenia kwalifikacji dla pracowników ma bezpośredni wpływ na jakość opieki, jaką otaczani są pacjenci. W środowisku placówki medycznej, gdzie ważnym elementem jest technologia, zespół pracowników ponosi odpowiedzialność za faktyczne świadczenie opieki, reprezentując czynnik ludzki i nawiązując z pacjentami więź emocjonalną. W związku z tym pracownicy odgrywają ogromną rolę dla dobrego samopoczucia pacjentów i przestrzegania przez nich zaleceń lekarza. Skuteczny zestaw programów kształcenia ustawicznego, studiów, zjazdów i konferencji edukacyjnych wspiera naszych specjalistów w zakresie aktualizowania wiedzy o najnowszych osiągnięciach medycyny, jak również wymaganiach i procedurach dotyczących organizacji. Podwyższamy poziom jakości naszych świadczeń poprzez działanie na rzecz rozwoju naszych pracowników.

Szkolenie i programy kształcenia

Warunkiem wstępnym najlepszego wykorzystania danej metody terapeutycznej i uzyskania wszystkich płynących z niej korzyści jest wiedza i doświadczenie.

Szkolenie

Najlepsze wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania ich w praktyce. Oprócz doskonałej znajomości ustawowych wymagań dotyczących szkoleń, dysponujemy szerokim doświadczeniem w zakresie najnowszych metod kształcenia. Doświadczenie uzyskane podczas niezliczonych regionalnych warsztatów szkoleniowych gwarantuje, że organizowane przez nas sesje edukacyjne w sposób bezpośredni odnoszą się do codziennej praktyki medycznej.

Kształcenie

Posiadanie aktualnej wiedzy na temat najnowszych osiągnięć medycyny w dziedzinie dializoterapii to konieczność dla osób zawodowo zajmujących się tymi metodami leczenia. Nasze zespoły lekarskie i pielęgniarskie co roku uczestniczą w wydarzeniach organizowanych w skali krajowej i międzynarodowej. Oprócz możliwości skorzystania z bezpośrednich szkoleń w zakresie nowych technologii i aplikacji, wydarzenia te służą również jako nieocenione forum do wymiany idei i doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie dializ.