Powrót do wyszukiwania

Centrum Dializ Fresenius Piaseczno

Centrum Dializ Fresenius
Ośrodek Dializ nr 52 w Piasecznie  

Stacja Dializ w Piasecznie istnieje od 2010 roku. W sieci Fresenius Nephrocare Polska jest od 2013 roku.

Ośrodek Dializ mieści się na jednym z nowszych osiedli miasta. Posiada dwie sale zabiegowe. Dla umilenia czasu pacjenta podczas dializy sale wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt telewizyjny. Dla pacjentów stacji dializ przydzielane są szafki zamykane na klucz, który jest w posiadaniu osoby dializowanej do czasu zakończenia leczenia w ośrodku.  

Piaseczno położone jest w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów w powiecie piaseczyńskim. W pobliżu znajdują się siłownia oraz klub fitness. Przy ulicy Pawiej umiejscowione są restauracje, puby oraz sklepy spożywcze.

W pobliżu stacji dializ znajduj się najstarszy zabytek Piaseczna- Kościół św. Anny wybudowany w XVI wieku.  Na terenie miasta również m. in. możemy zwiedzić Muzeum Regionalny oraz "Przystanek Kultur" – miejsce zajęć i warsztatów.  W powiecie piaseczyńskim, niedaleko stacji dializ położone jest miasto Konstancin-Jeziorna, które posiada wybitne walory uzdrowiskowe dzięki na złoża wód leczniczych oraz charakterystycznym klimatem związanym z występowaniem lasów sosnowych. W 1917 roku Konstancin-Jeziorna otrzymał status uzdrowiska. Jest to jedyne uzdrowisko położone na Mazowszu w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. Głównym walorem uzdrowiska jest Tężnia Solankowa, która jest zbiorowym inhalatorem na otwartym powietrzu. Dużą atrakcję stanowią szlaki turystyczne m. in. Stefana Żeromskiego oraz cztery rezerwaty przyrody.

Odwiedzający region powinni zobaczyć także słynny pałac królewski położony w dzielnicy warszawskiej Wilanów, wzniesiony w 1681- 1696 roku, założony przez Jana III Sobieskiego, który zachował niezmienioną formę architektoniczną, walory historyczne i artystyczne mimo zaborów, wojen i okupacji.

Ośrodek działa wyłącznie na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jesteś w dobrych rękach
dr Monika PawlakOrdynator
Metody leczenia
  • HD
  • HDF
Skontaktuj się z nami
Sprawdź mapę dojazdu
Skontaktuj się z nami
ul. Pawia 11/3
05-500 Piaseczno
Polska

Tel. +48 22 2133 800
Faks +48 22 2133 801
Godziny otwarcia
Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pt.
Sob.
Nie.
7:00 - 22:00
7:00 - 17:00
7:00 - 22:00
7:00 - 17:00
7:00 - 22:00
7:00 - 17:00