O nas

Nurse and patient during dialysis treatment
Fresenius Medical Care – lider na rynku prowadzący sieć placówek NephroCare

Jako część grupy Fresenius, firma Fresenius Medical Care jest wiodącym na świecie dostawcą wyrobów i usług dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek.

Działając na wszystkich poziomach służby zdrowia, firma Fresenius Medical Care ustala standardy w dziedzinie dializoterapii nerek od ponad 25 lat. Jako producent pełnego asortymentu produktów do dializ oraz usługodawca prowadzący ponad 4100 placówek w ponad 50 krajach świata, firma Fresenius Medical Care jest partnerem w systemie służby zdrowia, którego celem jest zapewnienie doskonale dostosowanych metod terapeutycznych ponad 345 000 pacjentom na całym świecie.

Firma Fresenius Medical Care angażuje się w działania na rzecz poprawy jakości życia pacjentów, tworząc wartościową przyszłość i dostarczając najwyższej jakości i najnowocześniejsze metody dializoterapii.

Fresenius Medical Care www.freseniusmedicalcare.pl

NephroCare

NephroCare stanowi markę usług oferowanych przez firmę Fresenius Medical Care. Oferujemy usługi stacji dializ w ponad 35 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej.

Pierwszą placówkę otwarto w 1994 r. Obecnie firma Fresenius Medical Care oferuje leczenie ponad 100 000 pacjentom w ponad 1000 stacjach dializ oraz przeprowadza około 16 milionów zabiegów rocznie w ponad 40 krajach. Tak ogromny rozwój stanowi rezultat wielkich i nieprzerwanych inwestycji w najnowocześniej wyposażone placówki i technologie. Zaangażowanie NephroCare w działania na rzecz doskonałości oraz wszechstronny model biznesowy skłaniają nas do ścisłej współpracy z organami państwowego systemu zdrowia w celu zagwarantowania obecnie i w przyszłości zbilansowanego kosztowo leczenia nerek dla maksymalnej liczby pacjentów. NephroCare dysponuje zespołem obejmującym 31 000 pracowników zaangażowanych na rzecz zapewniania najwyższej możliwej jakości opieki. Jako właściciel stacji dializ NephroCare firma Fresenius Medical Care jest odpowiedzialna za zapewnianie wsparcia systemów opieki zdrowotnej poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki oraz za zapewnianie trwałej i niedrogiej opieki o wysokiej jakości dla ciągle zwiększającej się liczby przewlekle chorych pacjentów nefrologicznych. Mamy świadomość, że ponosimy odpowiedzialność za włączenie naszego personelu w procesy w nowoczesnym, funkcjonującym na zasadach współpracy środowisku pracy. Zapraszamy naszych pracowników do uczestnictwa w procesach decyzyjnych dotyczących organizacji i pracy oraz umożliwiając im ciągły rozwój zawodowy i społeczny.

Komunikaty Fresenius Nephrocare Polska

Fresenius Nephrocare_Informacja z realizacji strategii podatkowej za rok 2020pdf (223 KB)
Fresenius Nephrocare_Informacja z realizacji strategii podatkowej za rok 2021pdf (279 KB)
Fresenius Nephrocare_Informacja z realizacji strategii podatkowej za rok 2022pdf (228 KB)