Dializa wakacyjna

Čeština, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Polski, Português, Românesc, Schweiz, Slovenščina, Slovenský, South Africa, Svéd, Türkçe, Русский, United Kingdom, српски, עברית
O dializach wakacyjnych

Konieczność dializowania trzy razy w tygodniu nie oznacza końca podróży zagranicznych i wakacji. Poddawanie się zabiegom „dializy wakacyjnej” daje możliwość odwiedzenia innych stacji dializ i pozwala cieszyć się swobodą podróżowania.

 

 

Dzięki licznym stacjom dializ firmy Fresenius Medical Care na całym świecie, możesz nadal korzystać z uroków aktywnego życia odwiedzając nowe miejsca lub po prostu relaksując się na słońcu. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjechać za granicę czy podróżować we własnym kraju, odszukaj centrum dializ blisko Twojego miejsca pobytu i zarezerwuj termin swojej dializy wakacyjnej.

Standard wyposażenia wszystkich stacji dializ w sieci NephroCare jest porównywalny. Oferują one usługi na takim samym poziomie jakości. Wybierając stację dializ firmy Fresenius Medical Care masz okazję skorzystania z usług NephroCare na takim samym poziomie, do jakiego jesteś przyzwyczajony w swojej okolicy. Zespół koordynatorów NephroCare Holiday Dialysis pomoże Ci skontaktować się z Twoją wakacyjną stacją dializ i upewni się, że ośrodek ten posiada wszystkie niezbędne informacje. Dzięki temu możesz się skupić na wakacjach i dobrze się bawić!