Detail

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek. To wspaniała okazja, aby podziękować naszym pielęgniarkom i pielęgniarzom za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek to wspaniała okazja, aby podziękować naszym pielęgniarkom i pielęgniarzom za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy. W nieustannie zmieniającym się świecie, niesłabnące oddanie idei poprawy życia pacjentów jest fundamentem, na którym Grupa Fresenius się rozwija i otwiera drzwi coraz większej liczbie pacjentów szukających fachowej opieki.

1050 – tyle pielęgniarek i pielęgniarzy wspiera na co dzień pacjentów w centrach dializ Fresenius Nephrocare Polska. Oferują wysoki standard opieki nefrologicznej za pomocą zaawansowanych technologii, które gwarantują skuteczne terapie. Ale to osobowościowe czynniki naszego personelu, takie jak wysoki poziom empatii i otwartość na drugiego człowieka sprawiają, że chorym na PChN odwiedzającym nasze ośrodki, łatwiej jest radzić sobie z trudami dnia codziennego wynikającymi z leczenia nerkozastępczego.

Ok. 5700 – tylu pacjentów leczy się obecnie w centrach dializ Fresenius Nephrocare na terenie Polski. Wszyscy otrzymują od naszych pielęgniarek i pielęgniarzy perspektywę na lepsze jutro.

Dziękujemy naszemu zespołowi pielęgniarskiemu za serdeczną pomoc w leczeniu pacjentów Fresenius Nephrocare i tworzenie przyszłości wartej życia. Dla pacjentów. Każdego dnia!