Detail

Zimowe wydanie "NephroCare dla mnie" już w naszych stacjach dializ!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu dla pacjentów Centrum Dializ Fresenius. Jak zwykle, nasi Czytelnicy znajdą tu wiele ciekawych artykułów, porad i motywujących historii. 

Naszą najważniejszą historię poświęciliśmy tematowi, który jest szczególnie ważny w dzisiejszych czasach – jakości życia związanej ze zdrowiem. Ten magazyn powstał, aby poprawić jakość życia naszych pacjentów i jesteśmy przekonani, że jakość życia związana ze zdrowiem to kolejny duży krok w opiece dializacyjnej. Nasz artykuł z okładki dostarczy więcej informacji i cennych sugestii.

Prezentujemy także historie trzech pacjentów, którzy udowadniają, że że życie może być dobre nawet z przewlekłą chorobą nerek. Mamy nadzieję, że historie Mileny, Nici i Gorana zainspirują Was tak samo, jak zainspirowały nas.

Wszyscy wiemy, że jeden bardzo ważny aspekt jakości życia związanej ze zdrowiem jest bezpośrednio związany z tym, jak jemy. W tym wydaniu "NephroCare dla mnie" znajdziecie cztery pyszne przepisy, które pomogą czerpać radość ze zdrowego jedzenia.

Jak zawsze rozglądamy się po sieci NephroCare. Tym razem dzielimy się naszą relacją o kampanii szczepień przeciw COVID-19 w Polsce.

I na koniec: czas na ćwiczenia! Tym razem skupimy się na elastyczności i mobilności. Rociąganie jest świetne, także jako ćwiczenie samo w sobie. 

Magazyn "NephroCare dla mnie - zima 2021" jest już dostepny w naszych stacjach dializ, a także tutaj